TU
Piesze górskie wędrówki, zdobywanie szczytów, jazda na rowerze ścieżką rowerową wzdłuż Dunajca, spływy tratwami flisackimi, raftingi pontonowe, a zimą szusy na stokach narciarskich w połączeniu z naszą ofertą noclegową to przepis na udany wypoczynek.

I
Jesteśmy również pasjonatami sportów, w szczególności zimowych, co pozwala nam rozszerzyć naszą ofertę noclegową o organizowanie w pełni kompleksowej oferty tzw. „AKTYWNYCH POBYTÓW”.

TERAZ
Bliski naszemu sercu jest styl życia „slow life, slow travel”. Jesteśmy alternatywą do szybkiego, miejskiego stylu życia, przepełnionego pośpiechem i brakiem czasu. Taki klimat wytchnienia, oderwania od codzienności i cieszenia się chwilą z bliskimi w otoczeniu pięknych krajobrazów chcieliśmy w zamyśle stworzyć naszym zawsze mile widzianym Gościom.

TU I TERAZ – ZAPRASZAMY!

U nas drzwi są zawsze dla Państwa otwarte, zatem zapraszamy do środka! Na parterze czeka na Państwa pięknie doświetlony salon z wyjściem na prywatną część ogródka z miejscem do leżakowania, kuchnia z całym wyposażeniem i przyjemną jadalnią z dużym stołem i krzesłami dla sześciu osób. Każdy domek posiada na parterze łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą. Drewniane schody prowadzą do części sypialnych. Dwie oddzielne, niezależne od siebie sypialnie pozwolą naszym Gościom wypocząć po pełnych aktywności dniach. Jedną wyposażaliśmy w małżeńskie łóżko, drugą dostosowujemy na życzenie Klientów. Istnieje również możliwość dostawek na życzenie Gości. Ze względu na różne oczekiwania naszych Klientów wyposażyliśmy część domków w kąciki zabaw dla malucha, inne w kominki opalane drewnem, wszystko tak, aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby. Obiekt z zewnątrz jest monitorowany, zapewniamy niestrzeżone miejsca parkingowe, dostęp do sieci internetowej wi-fi, TV satelitarną, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe. Przygotowaliśmy również miejsce do wspólnych biesiad, leżakowania oraz grilla. Przewidzieliśmy również placyk zabaw dla dzieci z huśtawką i piaskownicą. Chętnie odpowiemy na Wszystkie Państwa pytania, zapoznamy z możliwościami, atrakcjami regionu i powiadomimy o dostępności obiektów pod numerem telefonu: lub e-mailowo.

„TU I TERAZ” zapraszamy w Pieniny!